ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimiz
ve Kullandığımız Teknolojiler

CRUSE “ST-Series”

BU BENZERSİZ TARAMA SİSTEMİ,DEKORASYON ENDÜSTRİSİNDE ÖZEL İHTİYAÇLAR İÇİN,GÜZEL SANATLAR,ARŞİVLER,KÜTÜPHANELER VE MÜZELER İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Ahşap modeller, toprak malzemeler, doğal ürünler, duvar kağıdı, tekstil, planlar, tarihi eserleri ve yüzeyleri dijital hale getirmek için tasarlandı. Endüstri tasarımı, mobilya, seramik, laminant ve diğer pek çok uygulamada yüksek kaliteli taramalar yapmaktadır.

Teknik Özellikler


CRUSE SD (SURFACE DETECTION)

YÜZEY ALGILAMA (SD) Ayrıntılı ve en doğru yüzey bilgilerini yakalama! Özellikle seramik ve laminat endüstrisi ile rotogravür ve silindir üreticileri için uygundur.

CRUSE SD, farklı çoğaltma açılarında grup taramalarının göreceli yükseklik ve derinlik bilgisini hesaplamak için bir yazılım seçeneğidir. Bu seçenek, değişken çoğaltma açısına ve özel SD moduyla kurulan gruba sahip bir tarayıcı gerektirir.

SD sonuçları kabartma ve 3D baskı uygulamaları için kullanılabilir, örn. Kabartma aletleri, silindirler, pres plakaları, derin çekme kalıbı ve EDM elektrotları üretmek için kullanılır..

Teknik Özellikler


THE CERAMIC SCANNER

SERAMİK ENDÜSTRİSİNİN ÖZEL GEREKSİNİMLERİNİ KARŞILAMAK İÇİN GELİŞTİRİLMİŞTİR

Manyetik kopya tahtası ağırlığı 150 kg'a kadar olan nesneleri taşıyabilir. Hafif bir düzeltme programı farklı kalınlıktaki orijinalleri taramanıza izin verir.Profesyonel ICC Profilleri ile LED aydınlatma sistemi, maksimum renk doğruluğu ile en iyi tarama sonuçlarını garanti eder. Buna ek olarak, bu gibi özel ışık türleri vasıtasıyla doğal doku şaşırtıcı etki veya ışık saptırıcı aygıt ile nesnelerin yüzeyini tespit etmek mümkündür. 84 x 120 cm maksimum tarama boyutu sabit tarama çözünürlüğü 600 dpi.

Teknik Özellikler


PORTAL 2D + 3D SCANNER


CRUSE wallscanner

Duvar resimlerini ve duvar montajlı orijinalleri 5 m yüksekliğe kadar taramak için tek çözüm
Dikey konumlandırma için motorlu teleskopik kule
Dikey kamera için hassas doğrusal sürücü ve tarama sırasındaki lamba hareketi
Yatay hareket için motorlu araba ve odaklanmış LED hat ışıkları
Duvara paralel hizalama için lazer tesviye sistemi, örtüşen dikey şeritler halinde tarar
Değiştirilebilir lensler vasıtasıyla ayarlanabilen çalışma mesafesi ve çözünürlük
Maksimum yükseklik: 5 m, maksimum genişlik: 5 m

Teknik Özellikler


ESNEK 3D TARAMA ÇÖZÜM”

Profesyonel son teknoloji 3D tarama çözümü, herhangi bir teknik veya sanatsal nesnenin sayısallaştırılmasını sağlar. Otomatik tarama ve hizalama ve 3D dosya düzenleme için sezgisel yazılım karmaşık nesneleri yalnızca birkaç adımda taramayı sağlar.

Teknik Özellikler