HAKKIMIZDA

Birikim Elektronik Servis ve Tic. Ltd. Şti. .
Sektörünün Lider firmasıdır

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz ve teknolojiyi yakından takip ederek sizlerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız.

1993'ta kurulan BEST,basın sektörünün farklı alanlarında hizmet vererek bu günlere gelmiştir. ve bu gün büyük formatlı orijinalleri en yüksek kalitede ve özellikle yüksek çözünürlükte yakalamak için ekipman geliştiren ve üreten CRUSE,firmasının türkiye mümessilliğini yapmaktadır. Cruse scannerler özellikle arşivler, mimarlar, kütüphaneler, fotoğrafçılar, sanatçılar, müzeler, tekstil sektörü, seramik firmaları,dekorasyon, baskı öncesi ve ambalajlama gibi daha bir çok alanlar için mükemmel bir tarayıcı çözümü sunmaktadır.
Her cruse tarayıcı, Almanya'da, her bir müşterinin gereksinimlerine göre özel üretilmektedir. Bu, CRUSE kalitesini geniş formatlı orijinalleri taramak ve yeniden üretmek için uluslararası kriter olarak tanımlar. CRUSE tarayıcıları dünya çapında 30'dan fazla ülkede kullanılmaktadır.
Güçlü iş ortaklıkları ile dünyada tercih edilen teknolojilerin Türkiye'de pazarlayıcısı olan Birikim Elektronik, her biri kendi alanında lider konumda olan teknolojileri, deneyimi ve hizmet çeşitliliği ile birleştirerek, sizlerin kullanımına sunmaktadır.